Фудбалери Радника из Бијељине савладали су у Лукавцу Раднички с 2:0 у првом мечу четвртфинала Купа Босне и Херцеговине.

Члан Прве лиге Федерације добро је одиграо овај меч. У првом полувремену су били бољи ривал, створили су неколико добрих шанси, али до гола нису могли.

Јунузовић је у 17. минути закаснио на сјајан убачај, Раднички је имао више од игре, али у финишу првог дијела гости из Бијељине преузимају иницијативу.

Срћековић је у 37. минути шутирао преко гола из слободног ударца, да би исти играч само минут касније погодио мрежу домаћих за предност од 1:0.

Још једну шансу гости имају у финишу. Васић је шутирао, а Николић је одбранио.

Наставак доноси поново занимљиву утакмицу. Лош терен је међутим ометао играче оба тима, али је виђено неколико добрих шанси.

Радник је био конкретнији, а у 86. минути побједу је потврдио Обрадовић за коначних 2:0, те су гости практички једном ногом остварили пласман у полуфинале.

Куп БиХ, четвртфинале: Раднички – Радник 0:2 Срећковић (38′, Обрадовић 86′)

Раднички: Николић, Тодоровић, Скулић, Јогунчић, Коњхоџић, Кудузовић, Бегановић, Јунузовић, Мујагић, Терзић, Халилагић

Радник: Ђурковић, Беширевић, Мемишевић, Васић, Зељковић, Хаџић, Крсмановић, Обрадовић, Остојић, Срећковић, Шећеровић.